Živé vysílání OFC vs CFC: Odisha FC vs Chennaiyin FC v ISL 2022 v 19:30: Sledujte LIVE

OFC vs CFC Live Streaming: Odisha FC vs Chennaiyin FC LIVE v ISL 2022 LIVE: Chennaiyin FC bude ve čtvrtek čelit úkolu zničit hvězdnou domácí formu Odisha FC v indické Super League (ISL) na stadionu Kalinga v Bhubaneswar. Marina Machans zatím na silnici vypadala ostře, když vyhrála oba zápasy venku, ale Odisha FC bylo těžké napadnout doma. Sledujte živé aktualizace Indian Super League a ISL 2022-23 na InsideSport.IN.

OFC vs CFC Live Streaming: Odisha FC si klade za cíl udržet tempo proti Chennaiyin FC, zápas začíná v 19:30 – Podívejte se na zprávy týmu, předpokládaná XI: Sledujte LIVE

Aktualizace živého vysílání OFC vs CFC, aktualizace indické Super League LIVE, Odisha FC vs Chennaiyin FC LIVE aktualizace, ISL 2022 LIVE

ISL 2022-23: Devátý ročník turnaje začíná, zkontrolujte sestavy, formát, zápas, vše, co potřebujete vědět, podívejte se

Odisha FC vstupuje do této hry po úžasném comebackovém vítězství proti East Bengal FC minulý týden na stadionu Salt Lake. Juggernauts v poločase prohrávali o dva góly, když se hlavní trenér Josep Gombau rozhodl pro druhý poločas čtyřikrát střídat. Hazard se vyplatil, protože parita byla obnovena pouhé tři minuty do druhého poločasu a zápas skončil 4:2 ve prospěch Odisha FC.

Chennaiyin FC bude v tomto utkání v dobré náladě poté, co si zajistil své první domácí vítězství v sezóně proti Jamshedpur FC. Marina Machans se také musela spoléhat na rozhodující góly na své lavičce poté, co Red Miners v poslední čtvrtině zápasu obnovili rovnost.

OFC vs CFC: HEAD TO HEAD

Odisha FC nevyhrála v posledních čtyřech zápasech ISL proti Chennaiyin FC. Celkem se strany střetly v Hero ISL šestkrát. Polovina těchto zápasů skončila remízou, zatímco Chennaiyin FC si zajistil dvě výhry. Jediná výhra Juggernauts v tomto utkání přišla v sezóně 2019-20 na stadionu Kalinga.