Výsledky soutěže pro mládež Grant County Fair

Výsledky soutěže pro mládež Grant County Fair


MOJEŠOVSKÉ JEZERO — Zatímco týden veletrhu Grant County Fair pro mnoho lidí znamená mnoho věcí, pro mnoho mladých lidí v okresech Grant a Adams je spravedlivý čas o soutěži.

Na letošní krajský veletrh přihlásily zvířata stovky mladých lidí. Mladí nadšenci přivezli vše od prasat po králíky, aby předvedli své dovednosti v chovu zvířat pro jídlo a pro show. Níže je uveden seznam všech velkých šampionů, rezervních velkých šampionů, výběr rozhodčích a ocenění za nejlepší ze sekce udělených studentům FFA, 4-H a Grange na letošním veletrhu, s laskavým svolením Grant County Fairgrounds.

4-H Market a Feeder Hovězí maso

Velký šampion: Rylie Wilson, R Wilson Family Ranch 4-H Group

Rezervace: Miles Nelson, Country Club

FFA Market a Feeder Beef

Velký šampion: Rylie Wilson, Wilson Creek FFA

Zálohy: Molly Sackman, Warden FFA

Prodej mléčných jalovic a skotu 4-H

Grand Champion: Easton Suitor, Royal Ranchers

Rezervy: Haidyn Sutor, Royal Ranchers

4-H tržní koza

Grand šampion: Tessa Hausekn, GQs

Rezerva: Brielle Baughman, GQs

FFA Market Koza

Velký šampion: Jonathan Alegre, Royal City FFA

Rezervy: Morgan Harlow, Wahluke FFA

4-H Market a Prospect Sheep

Grand Champion: Tressa Wade, 89ers

Rezervy: Luke Wade, 89ers

FFA Market a Prospect Sheep

Velký šampion: Ethen Wade, Moses Lake FFA

Rezervy: McKlay Jorgensen, Warden FFA

4-H Senior swine Fitting a Showing

Velký šampion: Samuel Elliot, Incredible Beef and Swine

Rezervy: Rayce Eilers, Royal Ranchers

4-H Intermediate Swine Fitting a Showing

Velký šampion: Chance Lee, Barnyard Buddies

Rezervy: Ty Voss, O’Sullivan Stockmen

4-H Junior Swine Fitting a předvádění

Velký šampion: Riley Sams, Pen Pals

Rezervy: Clay Staples, Barnyard Buddies

4-H Market a Feeder Swine

Velký šampion: Brycen Fitzhugh, Liberty Livestock

Rezervy: Ty Voss, O’Sullivan Stockmen

FFA Fitting a Showing Swine

Velký šampion: Kylee Voss, Moses Lake FFA

Rezervy: Jenna McHargue, Moses Lake FFA

FFA Market a Feeder Swine

Grand Champion: Cooper Correia, Almira Coulee Hartline FFA

Rezervace: Kylee Voss, Moses Lake FFA

Grange Pre-teen Fitting a Showing prasata

Grand šampion: Ella Schultz, Grant County Grange

Rezervace: Cassidy Cox, Grant County Grange

Typ plemene drůbeže 4-H

Grand šampion: Cole Quilter, Turecko, Gloyd Ranchers

Rezervy: Eastern Turners, English, Quincy Sportsmen 4-H

Nejlepší sekce: Emmie Ehr, Američan, Gloyd Ranchers

4-H Market Drůbež

Velký šampion: Kady McCrae, Block 40 Rustlers

Rezervy: Cole Quilter, Gloyd Ranchers

Rezervy: Julianna Lambert, Quincy Sportsmen 4-H

4-H Senior Showmanship Drůbež

Grand Champion: Kathryn Duvall, Block 40 Rustlers

Rezervy: Clairese Snyder, Quincy Sportsmen 4-H

4-H Intermediate Showmanship Drůbež

Velký šampion: Brandon Duvall, Block 40 Rustlers

Rezervy: Julianna Lambert, Quincy Sportsmen 4-H

4-H Junior Showmanship Drůbež

Grand Champion: Emmie Ehr, Gloyd Ranchers

Rezervy: Easton Dreher, Quincy Sportsmen 4-H

Trh s drůbeží FFA

Grand Champion: Sydney Garza, Moses Lake FFA

Rezervy: Jeslan Valdez, Othello FFA

FFA Showmanship Drůbež

Grand šampion: Jeslan Valdez, Othello FFA

Rezervace: Paige Ball, Moses Lake FFA

Rezervace: Cyerra Brent, Moses Lake FFA

4-H Plemena, Cavy

Volba rozhodčích: Lukas Perkins, Block 40 Rustlers

4-H chová starší laň králíka

Volba rozhodčích: Paige Perkins, Block 40 Rustlers

4-H Market Rabbit

Velký šampion: Annelise Clausen, Country Club

Rezervace: Daizy Reyes, Country Club

4-H Showmanship Cavy

Velký šampion: Luke Perkins, Block 40 Rustlers

4-H Senior Showmanship Králík

Velký šampión: Paige Perkins, Block 40 Rustlers

Rezerva: Kaydence Avila, GQs

4-H střední showmanship králík

Velký šampion: Elijah NobleBlood-Cabrera, Backyard Farmers

Rezervace: Soren Clausen, Country Club

4-H Junior Showmanship Králík

Grand Champion: Bergen Lauver, Backyard Farmers

Rezervace: Raul Reyes, Country Club

FFA Senior Buck chová králíka

Volba rozhodčích: Paige Perkins, Block 40 Rustlers

FFA Market Rabbit

Velký šampion: James Doyer, Gloyd Ranchers

Zálohy: Samaria Reyes, Warden FFA

FFA Showmanship Rabbit Division II

Grand Champion: Kathryn Pugh, Moses Lake FFA

Zálohy: Samaria Reyes, Warden FFA

FFA Showmanship Rabbit Division I

Grand Champion: Paige Perkins, Moses Lake FFA

Rezervace: Hunter Gildersleeve, Backyard Farmers

FFA Showmanship Rabbit Novice

Grand Champion: Laura Wagner, Moses Lake FFA

Králík na Grange Marketu

Grand šampion: Brodie Holland, Grant County Grange

Rezervace: Ryder Holland, Grant County Grange

fotografie

fotografie

fotografie

Leave a Reply

Your email address will not be published.