Rekapitulace přípravného volejbalového víkendu | Zprávy, sport, práce

Rekapitulace přípravného volejbalového víkendu |  Zprávy, sport, práce

Wabasso Rabbits Emma Salfer (1) jde v sobotním zápase o zabití proti svým soupeřům.

Autor: Chris Drummond

[email protected]

WABASSO- Volejbalový tým Wabasso Rabbits hostil v sobotu pozvánku, na které se v regionu Southwest Minnesota představilo několik týmů. Turnaj zahrnoval typ hry ve stylu bazénu, kde králíci hráli tři zápasy, aby viděli, kam spadnou v závorce. Byly to dvě různé skupiny, do kterých se zapadalo, Trixie a Thumper, jméno podle obou maskotů školy. The Rabbits skončili jako Trixie šampión turnaje

Po hře v bazénu se Rabbits utkali se Springfield Tigers a porazili je v rovných setech, čímž postoupili do mistrovského kola Trixie bracket. Mistrovský zápas byl pro Rabbits nejlepším dnem. Rabbits by hráli s Eagles a Rabbits by vyhráli těsně vybojovaný první set, 26:24 za liberem Audrey Johnson a Alivia Olson.

Eagles však vyhráli druhý set 23-25 ​​o dva body, protože oba týmy dohromady získaly 48 bodů. S oběma týmy nerozhodně po jednom setu a šampionátem na lince by Rabbits byli ve své nejlepší formě. Avery Carlson vedl tým v počtu zabití s ​​27 zabitími na turnaji a ve třetím setu se podílel na získání klíčových bodů zabití a podání. Rabbits vyhráli 15-9 a hlavní trenér Rabbits Barb Johnson hovořil o výkonu týmu na pozvání.

“Myslel jsem, že jsme měli velmi dobrý turnaj,” řekl Johnson. „Za celý den jsme prohráli jen tři sety, a to proti velmi dobrým týmům. Celkově jsem byl s naší dnešní hrou spokojený.”

Johnsonová dodala, že se chtěla zaměřit na pozitiva pro svůj tým a znovu svému týmu připomenout, že prohráli pouze tři sety v pěti zápasech. Chce, aby její tým pochopil, s kým hrál a jak dobře hraje.

Audrey Johnson vedla tým v turnaji s 66 výkopy a měla také devět asistencí. Carlson přidal v turnaji 41 kopů, zatímco jeho spoluhráč Kelsey frank přidal 72 asistencí.

Wabasso Rabbits jsou (9-7) v sezóně a příští úterý večer budou hostit GFW.

Red Rock Central 1-3

JACKSON – Po vynechání prvních tří zápasů dne porazil volejbalový tým Red Rock Central Triton 2:1 a skončil třetí ve stříbrné divizi turnaje Jackson County Central.

Toto vítězství znamená první vítězství Falconu v sezóně.

Sloužení bylo hlavní předností Falconů toho dne. Obsluhovali 93 %, včetně šesti es od Maii Scheffler a pěti es od Sondry Rinder. Scheffler také sloužil 98% v den.

Beef vedl RRC v sestřelech se 17, více než každý z následujících dvou vedoucích Falconů. Scheffler vedl tým v kopání s 47, následovaný Emily DeCock s 30. DeCock také vedl tým s 32 set asistencí.

RRC (1-8) sehraje svůj další zápas v úterý, kdy v 19:15 hostí Murray County Central.

YME 2-2

RENVILLE- Volejbalový tým Yellow Medicine East Sting má za sebou těžkou sezónu. Dokázali však získat pár výher a získat mistrovské místo v sobotním turnaji RCW.

YME by v turnaji hrálo se dvěma různými týmy. Nejprve hráli proti Edgerton Flying Dutchmen a porazili je dvakrát v zápasech, čímž získali druhé/třetí vítězství v sezóně. Hráli by také za hostitelskou školu Renville County West Jaguars. Sting by proti nim nedopadl dobře, protože dvakrát prohráli s Jaguars, jednou v mistrovském utkání.

Ruby Bones for the Sting vedla tým v počtu zabití s ​​37 na turnaji a spoluhráčka Hannah Stark byla druhá v počtu zabití s ​​27. Kiara Sakry vedla tým v kopání se 42 za turnaj a také přispěla 10 sestřely. Seniorka Aria Petersová přidává k celkovému počtu asistencí, které si zajistila na začátku tohoto měsíce, když na turnaji měla dalších 76 asistencí. Peters byl také druhý v týmu s 29 kopy.

YME je nyní (3-11) v sezóně a příští úterý večer bude v akci a pojede do Dawsonu, kde se utká s Dawson-Boyd Blackjacks.