Podívejte se na nejdůležitější momenty mistrovství světa ve fotbale

Brazílie vs Srbsko HLAVNÍ STRÁNKY – Mistrovství světa ve fotbale 2022: Brazílie porazila Srbsko 2:0: Brazílie zahájila svou kampaň na mistrovství světa ve fotbale 2022 s…

Brazílie vs Srbsko HLAVNÍ ÚDAJE – Mistrovství světa ve fotbale 2022: Brazílie porazila Srbsko 2:0: Brazílie zahájila svou kampaň na mistrovství světa ve fotbale 2022 výhrou 2:0 nad Srbskem. Richarlison otevřel skóre Brazílie těsně po hodině a poté následoval jeho BRACE s PERFEKTNÍM bočním volejem. Dříve Srbsko předvádělo silnou obranu, když v prvním poločase drželo Brazílii. Hodinky Brazílie vs Srbsko HIGHLIGHTS na JioCinema, Sledujte BRAZIL Serbia LIVE vysílání na Sports18

Portugalsko vs Ghana HLAVNÍ STRÁNKY: Tvůrce historie Cristiano Ronaldo se VYHNAL kritikům, vede Portugalsko k 3:2…

Podívejte se na: FIFA WORLD CUP 2022/ FIFA WORLD CAPHOW/ SKUPINY FIFA World Cup/ FIFA World Cup tabulka bodů/ FIFA World Cup Nejnovější aktualizace

Brazílie vs Srbsko HLAVNÍ STRÁNKY: Richarlisonův WONDER GOAL podlahy Srbsko, oblíbené Brazílie Zahájení kampaně na MS FIFA výhrou 2:0: Podívejte se na nejdůležitější události mistrovství světa FIFA

Brazílie ve čtvrtek deklasovala Srbsko 2:0 ve svém úvodním zápase Světového poháru, když Richarlisonovy góly ve druhém poločase, včetně velkolepého kopu nad hlavou, vynesly pětinásobného šampiona do čela skupiny G. Útočník Tottenhamu Hotspur byl ve skvělé formě, když měl na sobě zlatožlutou soupravu Brazílie v letošním roce a otevřel skóre snadným klepnutím, než zdvojnásobil vedení svým akrobatickým úsilím.

Byl to jeho devátý gól za Brazílii v sedmi zápasech v roce 2022, když Brazílie přeskočila Švýcarsko, které je druhé ve skupině poté, co porazilo Kamerun 1:0. Srbsko je na dně. Titeho rozhodnutí jít se čtyřmi útočníky – Neymarem, Viniciusem Jr., Raphinhou a Richarlisonem – v jeho útočné sestavě se bohatě vyplatilo, protože Jihoameričané dominovali zápasu a přinutili Srbsko tvrdě pracovat pokaždé, když šli dopředu.

Vinicius využíval svého talentu a zrychlení k tomu, aby neustále porážel svého muže, zatímco Neymar, který hrál ve volné roli, často nacházel mezery, ale dobře propracovaná srbská obrana držela Brazílii v prvním poločase na uzdě. Největší šance Brazílie v poločase však přišla, když se Neymar pokusil z rohu nachytat brankáře Milinkoviče-Savica a šlehnul do branky, než hráč Turína vyrazil.

Tabulka bodů skupiny G mistrovství světa ve fotbale
tým PTS gp W L D GF GA DG
Brazílie 3 1 1 0 0 2 0 +2
Švýcarsko 3 1 1 0 0 1 0 +1
Kamerun 0 1 0 1 0 0 1 -1
Srbsko 0 1 0 1 0 0 2 -2
Brazílie vs Srbsko LIVE skóre: Neymar a spol. vs Srbsko, Mistrovství světa ve fotbale 2022, FIFA WC LIVE, BRA vs SER LIVE, Brazílie Srbsko LIVE vysílání

Srbsko se zapotilo nad kondicí svého nejlepšího střelce všech dob Aleksandara Mitroviče, ale trenér Dragan Stojkovič ho zařadil do základní sestavy. Na rozdíl od brazilské útočné řady, která hrozila ze všech stran, se útočník Fulhamu ocitl vepředu izolován s malým ve funkci kapitána a tvůrce hry Dušan Tadič se snažil ovlivnit jednání.

Druhý poločas byl jednosměrný, když Brazílie přeřadila rychlostní stupně, Richarlison a Neymar promarnili opodstatněné šance uvnitř boxu a Alex Sandro a Casemiro posílali dalekosáhlé úsilí proti dřevu. Průlom přišel hned po hodině brilantní práce Neymara, když našel Viniciuse, jehož úvodní střelu zachránila Vanja Milinkovic-Savic, ale Richarlison byl na správném místě, aby odrazil odrazem pro svůj první gól na mistrovství světa.

Srbsko do té doby hrálo konzervativně a nemělo jinou možnost, než se hrnout dopředu, což dalo Brazílii více prostoru a druhý gól od Richarlisona přinesl největší řev večera z brazilského kontingentu. Když se Richarlison pokoušel ovládnout centr od Viniciuse, míč mu vyskočil nad hlavu a on vyskočil do vzduchu, aby volejem kopnul na kole a zpečetil výhru Brazílie.

Téměř dokonalá noc pro Brazílii však byla zkažená, když Neymar v 80. minutě odstoupil s něčím, co vypadalo jako zranění kotníku po křupavém zákroku Nikoly Milenkoviče. Byla to stejná pravá noha, se kterou měl Neymar dříve problémy, a útočník Paris St Germain seděl na lavičce se zakrytým obličejem, zatímco byl ošetřován, když Brazílie viděla zápas.

Brazílie XI (4-2-3-1): Alison; Danilo, Thiago Silva, Marquinhos, Sandro; Casemiro, Paqueta; Raphinha, Neymar, Vinicius Jr.; Richarlison

Srbsko XI (3-4-2-1): V. Milinković-Savić; Veljković, Milenković, Pavlović; Zivković, Lukić, Gudelj, Mladenović; S. Milinković-Savić, Tadić; Mitrovic

Brazílie vs. Srbsko HLAVNÍ STRÁNKY: Richarlisonův WONDER GOAL podlahy Srbsko, oblíbené Brazílie Zahájení kampaně na MS FIFA výhrou 2:0: Sledujte nejdůležitější události mistrovství světa FIFA

Sledujte InsideSport na GOOGLE NEWS / Sledujte živé aktualizace FIFA World Cup 2022 pomocí InsideSport.IN.