PKL 2022 Highlights: Tamil Thalaivas THRASH U Mumba 34-20, Patna Pirates hraný thriller 36-35 vs Telugu Titans

PKL 2022 LIVE: Tamil Thalaivas předvedli klinický výkon, aby porazili U Mumba 34-20 v vivo Pro Kabaddi League…

PKL 2022 ŽIVĚ: Tamilští Thalaivas předvedli klinický výkon a porazili U Mumbu 34:20 v sezóně 9 vivo Pro Kabaddi League na Gachibowli Indoor Stadium v ​​Hajdarábádu. Následoval thriller na kousání hřebíků, kdy Patna Pirates v úterý před burácejícím domácím publikem pečetili výhru 36:35 nad Telugu Titans. Sledujte živé aktualizace Pro Kabaddi League 2022 na InsideSport.IN

Čtěte také: PKL 2022 ŽIVĚ: Mohammadreza Shadloui z Patna Pirates tvoří historii, stává se prvním obráncem v historii PKL, který nasbíral 16 bodů v jednom zápase – Check out

To nejlepší z PKL 2022: Sagar a Ajinkya Pawar hep Tamil Thalaivas THRASH U Mumba 34–20, Monu, hvězda Sagara jako Patna Pirates vyvrcholila thrillerem 36–35 vs Telugu Titans – Podívejte se na to nejlepší

Zápasy dne 40

Tamil Thalaivas porazil U Mumba 34:20

Patna Pirates porazili Telugu Titans 36-35

U Mumba vs Tamil Thalaivas

U Mumba a Tamil Thalaivas hráli zápas krku a krku v úvodních minutách a ve 4. minutě byli za stavu 2:2. Narender však provedl nájezd a Thalaivas se v rychlém sledu potýkal s Gumanem Singhem, když se strana Tamil Nadu ujala vedení na 5:3 v 8. minutě.

O chvíli později Thalaivasův nájezdník Ajinkya Pawar chytil Shivanshe Thakura a Rinku a pomohl svému týmu zasadit ALL OUT a získat pevnost zápasu za stavu 10-3. Obránci Mohit a Sahil Gulia prováděli bojové body, zatímco Thalaivas postupovaly vpřed.

Jai Bhagwan však vytáhl mnohabodový nájezd a Mohit se pustil do Ajinkya Pawara, aby ve 28. minutě udržel Bombaji ve hře za stavu 8:14. U Mumba měl velkou šanci zasadit all out, když na žíněnce byli pouze dva hráči Thalaivas, ale Narender provedl nájezd a Himanshu brzy poté předvedli SUPER TACKLE, aby pomohli svému týmu udržet pohodlný náskok 18:10 za konec prvního poločasu.

Ashish provedl v úvodních minutách druhého poločasu mnohabodový nájezd, ale Thalaivas ve 24. minutě stále drželi velký náskok za stavu 20:12. Narender předvedl nádherný nájezd ve 28. minutě, když strana Tamil Nadu dosáhla desetibodového vedení 23:13.

Thalaivas zuřili dál a snížili U Mumba na pouhé tři členy na podložce. Bombajská strana se však nevzdávala naděje a zůstala nad vodou poté, co si ve 33. minutě poradil s Pawarem. Thalaivas však nakonec ve 37. minutě zasadili ALL OUT a za stavu 32:18 se dostali do obrovského vedení. Tým z Tamil Nadu jel na tempu a nakonec uzavřel komplexní vítězství.

Telugu Titans vs Patna Pirates

Zápas odstartoval Mohammadreza Shadloui Chiyaneh, který se utkal se Siddharthem Desaiem hned při prvním nájezdu večera. Střet mezi dvěma muži a horami byl vrcholem dne a v počátečních fázích to vypadalo, že Chiyaneh má Desaiovo číslo. Ale brzy se ukázalo, že tomu tak není.

Jak hra pokračovala, Desai při několika příležitostech přistihl Chiyaneha a během toho zajistil, že jeho tým na začátku hry poskočil dopředu. Proti očekávání před zápasem to byli Titáni, kdo zasadil první ALL OUT večera, když se ujali vedení 11-7.

Piráti se po tom všem shromáždili a kombinace Sachinových nájezdů a tvrdohlavé obrany jim pomohla dostat se zpět a brzy zasadili ALL OUT ze svých vlastních, otočili stoly a dostali se do vedení 16-14. Nyní se dynamika posunula a Piráti šli do přestávky za vedení 22-17.

Piráti se od začátku druhého poločasu odmítli vzdát svého podivného držení ve hře, a přesto se Titáni odmítli připoutat. Bitva Desai-Chiyaneh pokračovala v nezmenšené míře, přičemž nájezdník většinu bitev vyhrál. Navzdory záplavě silné obrany Titánů jim Piráti uštědřili druhý ALL OUT a získali 10bodový náskok.

Titáni, naléháni svými domácími fanoušky, se shromáždili a získali zpět body, aby se vyhnuli návratu domů s ničím. Desaiova silná hra pokračovala a zbývalo jen pár minut a dokončil svůj 15. bod v utkání. Při posledním nájezdu večera zasadili Titáni druhý ALL OUT ze svého, ale nakonec se ukázalo, že je příliš pozdě, protože prohráli o jeden bod.