Mnoho mladých lidí si na veletrhu vysloužilo zvláštní uznání

(Publikováno 5. srpna 2022)

Účastníci 4-H a FFA obdrželi nejrůznější uznání za úspěch na letošním veletrhu Madison County Fair, který se konal 9. až 16. července. Následují některá z těchto uznání za projekty v oblasti chovu hospodářských zvířat. Vítězové jsou uvedeni s příslušnými 4-H kluby nebo kapitolami FFA.

Showmen of Showmen
Swine–Kali Kimbler, Green Range;
Ovce – Olivia Seaburn, Fairfield Rascals;
Mlékárna – Olivia Finke, Narozena ve stodole;
Goat-Molly Barber, Fairfield Rascals;
Beef-Amy Burchett, Madison-Plains;
Equine – Anna LeGault, Mud Run Hustlers;
Králíci – Emma McCoy, Fairfield Rascals;
Drůbež-Cade Smith, Pomocné ruce Happy Hearts;
Pes–William Koenig, Green Range;
Alpaca-Cade Smith, Pomocné ruce Happy Hearts;
Malé zvíře – Paige Baker, Green Range
Velký showman – Molly Barber.

Spravedlivý honorář
King-Luke Peart, Prairie Raiders;
Queen-Kirstin Eades, Madison-Plains;
Princezna-Lauren Hart, od začátečníků k vítězům;
Prince-Jacob Stahl, Podané ruce Happy Hearts.
Velvyslanci druhů
Alpaca-Adalynne Wilkin, Pomocné ruce Happy Hearts;
Drůbež – Julia Turvy, Prairie Raiders;
Rabbit–Emma McCoy, Fairfield Rascals;
Sheep–Emily LeGault, Mud Run Hustlers;
Zvláštní zájem – Sara Studebaker, Prairie Raiders;
Beef-Crystal Weimer, Fairfield Darts a Madison-Plains;
Svině – Zoe Kociela, Krazy 4 Clovers;
Koza – Kyla McCoy, Madison-Plains;
Malé zvíře – Elliana Wilkin, Pomocné ruce Happy Hearts;
Equine – Kaitlynn Hollar, LFS Riders;
Pes-William Koenig, Green Range.

Harry Campbell Memorial Award pro vynikajícího vystavovatele králíků
Emma McCoy, Fairfield Rascals

Debbie Leach a Lori Walding Memorial Award pro vynikající vystavovatele koní
Kaitlynn Sollars, jezdci LFS

Mark Warner Memorial Cena za vynikající vystavovatele koz
Kyla McCoy, Madison Plains

Steve Brock Memorial Award pro vynikajícího vystavovatele mléčných výrobků
Jeffrey Schrock, Narodil se ve stodole

Vynikající vystavovatel mladých výstavních psů Jennifer Waple
Gabi Wolverton, Prairie Raiders

Green Range 4-H Club stipendium
500 $ – Emma McCoy, Fairfield Rascals

Stipendia výboru 4-H
750 $ – Emma Weller, jezdci LFS;
750 $ – Cade Smith, Helping Hands Happy Hearts;
500 $ – Seirra Schlosser, dychtiví úspěchy.

Vítězové soutěže v posuzování hospodářských zvířat
Senior divize – Olivia Seaburn, Fairfield Rascals;
Střední divize – Kenzie Vallery, Buckeye Rangers;
Juniorská divize – Alexis Downing, Green Range;
Celkový vítěz – Olivia Seaburn.

Přední vystavovatelé hospodářských zvířat
Tržní svině – Reagan Gross, Speedy Spurs;
Chov prasat – Kali Kimbler, Green Range;
Hovězí maso na trhu – Kenzie Vallery, Buckeye Rangers;
Chov hovězího – Amy Burchett, Madison-Plains;
Trh a chov ovcí — Olivia Seaburn, Fairfield Rascals;
Tržní a chovná koza – Molly Barber, Fairfield Rascals;
Rabbit–Emma McCoy, Fairfield Rascals;
Mlékárna – Olivia Finke, Narozena ve stodole;
Drůbež-Cade Smith, Podané ruce Happy Hearts.

Koňští vítězové nejvyšších bodů
Senior English – Emma Weller, LFS Riders;
Junior English – Mary Ava Willis, LFS Riders;
Senior Western – Brooke Bates, Krazy 4 Clovers;
Junior Western – Kaylin Walters, Fairfield Rascals;
Senior Sedlo-Annabel Phipps, jezdci LFS;
Junior Sedlo – Mackenzie Martin, LFS Riders;
starší osel – Jessa Ba, LFS Riders;
Mladý osel – Mary Ava Willis, LFS Riders.

Absolutní vítězové trofejí
Projekt vedení a občanství – Samuel Hicks, Clover Clippers;
Creative Arts Project – Riley Cremens, Fairfield Rascals;
STEM Project – Alexander Vance, Clover Clippers;
Projekt přírodních zdrojů – Hailey Ballah, Fairfield Rascals;
Oděvní projekt – Aayliah Hansen, Clover Clippers;
Projekt Jídlo a výživa – Ashley Ogg, Clover Clippers;
Self-Determined Project – Lauren Hart, Začátečníci k vítězům;
Projekt zdravého života – Hannah Green, začátečníci až vítězové.

Vynikající 4-H sekretářské knihy
První místo – Hannah Brown, Helping Hands Happy Hearts;
Druhé místo – Lindsey Call, Mud Run Hustlers.

Vynikající 4-H Reporter Books
První místo – Hannah Brown, Helping Hands Happy Hearts.

Ceny za zdobení stodoly
Swine-Fairfield Rascals
Dobytek narozený ve stodole
Alpaka Fairfield Rascals
Jezdci na koních – LFS
Sheep-Green Range
Goat-Madison County Show Offs
Drůbež-Double L II
Rabbit-Fairfield Rascals.

Soutěž o plakát kupujícího s poděkováním
Ovce – Sara Oney, venkovská parta;
Dairy-Charlie Hall, vítězové Monroe;
Drůbež – Luke Peart, Prairie Raiders;
Beef – Callie Jenkins, Born in a Barn;
Goat-Molly Barber, Fairfield Rascals;
Swine-Sara Oney, venkovská parta.

Soutěž o květinové záhony
První místo – Green Range;
Druhé místo – od začátečníků po vítěze;
Třetí místo – Krazy 4 Clovers;
Čtvrté místo – Londýn FFA.

Oděvní a quiltovací projekty
Čestná uznání
Arcie Barnhill, Canaan Pathfinders, Šití pro ostatní;
Aubrey Parks, Fairfield Rascals, You Can Quilt!;
Lilian Thompson, Madison County Show-Offs, You Can Quilt!

Vynikající
Sara Studebaker, Prairie Raiders, Oblečení pro střední a vysokou školu;
Lydia Meddock, Madison Kountry Kids, Sew Fun;
Amber Evans, Pomocné ruce Happy Hearts, Navrženo mnou;
Zoe Kociela, Krazy 4 jetele, letní šaty a svetry;
Rachel Jackman, County Conservation Club, Terric Tops;
McKinley Brown, Mud Run Hustlers, You Can Quilt!;
Carly Cremens, Fairfield Rascals, You Can Quilt!;
Hailey Winebrenner, Fairfield Rascals, You Can Quilt!;
Julianna Dunkley, Prairie Raiders, Quilting the Best Better.

Vynikající a státní veletržní delegáti
Rachel Hyatt, Clover Clippers, Oblečení pro střední a vysokou školu;
Emma Chase, Clover Clippers, Oblečení pro střední školu;
Leah Roseberry, Clover Clippers, Dress Up Outfit;
Mackenzi Reed, Clover Clippers, Sew Fun (junior);
Teagan Jorgenson, Clover Clippers, Designed By Me;
Aayliah Hansen, Clover Clippers, Sundresses and Jumpers;
Sophia Hicks, Clover Clippers, společenské oděvy;
Madison Reed, Clover Clippers, Skvělé topy;
Riley Cremens, Fairfield Rascals, Quilts (junior);
Sara Studebaker, Prairie Raiders, Quilts (senior);
Rachel Jackman, County Conservation Club, Quilting the Best Better;
Zoe Kociela, Krazy 4 Clovers, You Can Quilt! (juniorský);
Ashley Ogg, Clover Clippers, You Can Quilt! (Senior).

Celkově vynikající oděvní projekt
Aayliah Hansen, Clover Clippers

Celkově vynikající projekt výtvarného umění
Riley Cremens, Fairfield Rascals, přikrývky

Nominace na juniorskou kategorii Master Clothing
Sophia Hicks, Clover Clippers

Stoupající hvězda
Aayliah Hansen, Clover Clippers

Ohio 4-H Fashion Review
Mackenzi Reed, Clover Clippers

Sunshine Award na památku Becky Hyatt
Rachel Hyattová.

Leave a Reply

Your email address will not be published.