Beaverdam Bunch 4-H Allen County Fair výsledky

Beaverdam Bunch 4-H Allen County Fair výsledky

Beaverdam Bunch 4-H Club poskytl Icon s následujícími výsledky Allen County Junior Fair 2022.

Braden Ackerman

Pero se 2 masovými kuřaty – A

Brantley Allgire

Chovný králík Holland Lop—A

Hailey Ballinger

Vynikající rozhovor o králičích zvířatech

Dva chovní králíci Holland Lop – B, B

Chovný králík stříbrné lišky—A

Amber Boop

Moje oblíbené věci – A

Šijte pro ostatní – A

Jessica Boopová

Spisovatel ve vás – A, vítěz krajské plakety

Andy Brodman

Vynikající rozhovor s prasaty

Berkshire Market Hog – A

Audrey Brodmanová

Šití zábava – A, druhé místo

Hereford Market Hog – A

Charlie Brodman

Vynikající rozhovor s prasaty

Berkshire Market Hog – A

Addison Businger

Columbia Ram Lamb-A, Champion Columbia Ram, Supreme Champion Ram

Dvě Columbia Ewe Lambs – A, druhé místo Columbia Ewe Lamb, rezervní šampion Columbia Ewe, A, třetí místo Columbia Ewe Lamb

Dvě ročky Columbia – A, druhé místo Roční ovce Columbia, A, třetí místo Roční bahnice Columbia

Two Market Lambs – A, A, Reserve Champion Market Lamb Rate of Gain

Dvě jehňata z chovu a krmení – účast

Dvě narozená a vychovaná jehňata na trhu – účast

Fleece—A, Fleece Reserve Champion

Vystavovatelovo mladé hejno – A, Champion Vystavovatelovo mladé hejno

Vynikající rozhovor s chovem ovcí, třetí místo senior showmanship ovcí, vynikající hlavní vystavovatel ovcí, druhé místo střední třída Guys & Gals, zástupce 2022 Allen County Lamb & Wool, 2022 Ohio Columbia Ambassador

Landon Byers

Přibít to dohromady – A, vítěz krajské plakety

Brooke Camperová

Medicína, věda a bezpečnost – A, vítěz krajské plakety,

You’re the Chef – A, County Plaque Winner, Vynikající dne na Ohio State Fair

Jak roste vaše zahrada – A, druhé místo

Payton Campers

Jedlé krajiny – A, druhé místo

Ty jsi sportovec – A

Hannah Creegerová

Začněte s uměním – A

Gabriel Foster

Vynikající rozhovor o drůbežích zvířatech

Bantamová koule/slepice – A

Standardní kuřice/slepice – A

Základní lukostřelba – A, druhé místo

Elijah Fry

Začínáme vařit – A

Haddy Glick

Zábava při šití – A

Sydney Goodwin

Pen of 2 Market Chickens – A, třetí místo ve třídě, celkově páté místo

Carly Hannumová

Americký znakový jazyk – A

Lyla Heinzeová

Základy fotografování – A, čestné uznání

Alyssa Hoffmanová

Rodinná historie Treasure Hunt – A, čestné uznání, výjimečnost dne na výstavě státu Ohio

Scrapbooking – A, čestné uznání

Leah Hoffmanová

Začínáme v umění – A, Čestné uznání

Laney Kiene

Kreativní kostýmy – A, vítěz krajské plakety, účastník státního veletrhu Ohio

Gavin Kruse

Vynikající rozhovor o kozích hospodářských zvířatech

Čtvrté místo Senior Kozí showmanství

Vynikající rozhovor s chovem ovcí, první místo v celkovém rozhovoru pro seniory s chovem ovcí

Páté místo Senior Sheep Showmanship

Dvě tržní kozy – A, druhé místo ve třídě, A, třetí místo ve třídě

Dvě narozené a vychované tržní kozy – první místo ve třídě

Dva tržní jehňata – A, A

Dvě narozená a vychovaná jehňata na trhu – účast

Rebecca Mathewsonová

Začněme vařit – A, čestné uznání

Jonathan McKanna

Zkoumání polární vědy – A, vítěz krajské plakety, Ohio státní účastník veletrhu

Moje oblíbené věci – A, druhé místo

Magie elektřiny – A, druhé místo

Alivia Montgomeryová

Vynikající rozhovor s prasaty

Kříženec Barrow Market Hog – A

Kříženec Gilt Market Hog—A

Řekněte Hudba

Věda zábava s elektřinou – A, druhé místo

Matt Piehl

Ohrádka 2 masových kuřat – B

Dva tržní jehňata – A, míra zisku vítěze, A, míra zisku na devátém místě

Dvě narozená a vychovaná jehňata na trhu – účast

Brody Schneck

Středně pokročilý rybolov – A, druhé místo

Lily Schneck

Šijte pro ostatní – A, vítěz krajské plakety, účastník veletrhu státu Ohio

Lyla Schneck

Skvělé topy – A

Zdobení dortu – A

Avery Smithová

Grill Master – A, druhé místo

Trevor Smith

Zkoumání polární vědy – A, druhé místo

Wilson Steiner

Začátek rybaření – A, druhé místo

Leave a Reply

Your email address will not be published.