4-H Achievement Days, výsledky Lake Region Livestock Expo byly oznámeny

Mathea Nelson - Ramsey Riders 4-H Club

SEVERNÍ DAKOTA – 2022 Ramsey County 4-H Achievement Days & Lake Region Livestock Expo se konaly koncem června a začátkem července (25. června, 29. června, 14. července a 15. července).

Oficiální výsledky:

Mathea Nelson – Ramsey Riders 4-H Club

Grand Champion Sr Round Robin Showman

Koza Grand Champion

Grand Champion Sr Goat Showman

Grand šampion 15-18letého Horsemanship High Point

Casey Brown - Royal Rowdies 4-H Club

Casey Brown – Royal Rowdies 4-H Club

Grand Champion Jr Round Robin Showman

Grand Champion Jr Beef Showman

Grand Champion Jr Swine Showman

Grand Champion Jr Sheep Showman

Grand Champion Beef Breeding

Velký šampion Ram

Reserve Champion Gilt

Rezervovat Champion Market Lamb

Drew Brown - Royal Rowdies 4-H Club

Drew Brown – Royal Rowdies 4-H Club

Grand Champion Sr Beef Showman

Grand Champion Sr Swine Showman

Grand Champion Sr Sheep Showman

Grand Champion Gilt

Grand Champion Market Lamb

Grand Champion Market Hog

Reserve Champion Beef Breeding

Reserve Champion Eve

Reserve Champion Sr Round Robin Showman

Brittyn Sailor - BC Blazers 4-H Club

Brittyn Sailor – BC Blazers 4-H Club

Grand Champion Jr Dairy Showman

Rezervní šampión Jr Round Robin Showman

Grand Champion Jr Rabbit Showman

Grand Champion Dairy

Reagan Brown - Royal Rowdies 4 Club

Reagan Brown – Royal Rowdies 4 Club

Grand Champion Eve

Reserve Champion Jr Swine Showman

Rezervní šampion Jr Sheep Showman

Rezervovat Champion Market Hog

Camilynne Walters - Ramsey Riders 4-H Club

Camilynne Walters – Ramsey Riders 4-H Club

Grand šampion 12-14letého Horsemanship High Point

Reserve Champion Sr Rabbit Showman

Reserve Champion Rabbit

Rochelle Jacobson - Ramsey Riders 4-H Club

Rochelle Jacobson – Ramsey Riders 4-H Club

Velký šampion pes

Fotografie Grand Champion

Grand Champion 13-18 let ve výtvarném umění

Reserve Champion Fiber Arts

Rezervní šampion 13-18letých kreslení a malování

Reserve Champion Pet

Egan Laite - Royal Rowdies 4-H Club

Egan Laite – Royal Rowdies 4-H Club

Velký šampion Pet

Brayden Berg - Bird Busters 4-H Club

Brayden Berg – Bird Busters 4-H Club

Velký šampión rostlinné vědy

Grand Champion řešení lepidel

Codi Hanson - Royal Rowdies 4 Club

Codi Hanson – Royal Rowdies 4 Club

Grand Champion Outdoor Life

Maeve Youngová - Lawton studenti 4-H klub

Maeve Youngová – Lawton studenti 4-H klub

Velký šampión šití

Velký šampion kresby a malby 8-12 let

Grand Champion Jr Project Expo

Cordell Walters – Ramsey Riders 4-H Club (fotka není k dispozici)

Grand Champion Snižte, znovu použijte, recyklujte

Aubrey KosmatkaČtyři listí přátelé

Aubrey KosmatkaČtyři listí přátelé

Grand šampion 8-12letých Foods

Anna Young - Lawton Learners 4-H Club

Anna Young – Lawton Learners 4-H Club

Grand Champion 13-18letých Foods

Velký šampión kresby a malby ve věku 13-18 let

Grand Champion Sr Project Expo

Christopher Wood - Royal Rowdies 4-H Club

Christopher Wood – Royal Rowdies 4-H Club

Grand Champion Engineering

Ty Volk - Royal Rowdies 4-H Club

Ty Volk – Royal Rowdies 4-H Club

Grand Champion Woodworking

Grant Quam – Bird Busters 4-H Club (fotka není k dispozici)

Grand Champion Wood Arts

Reserve Champion Engineering

Aubrie Lebrun - Country Kids 4-H Club

Aubrie Lebrun – Country Kids 4-H Club

Vzdělávací výstava Grand Champion

Brylee Stuberg - Ramsey Riders 4-H Club

Brylee Stuberg – Ramsey Riders 4-H Club

Grand šampion 8-10letého Horsemanship High Point

Ella Wass - Bird Busters 4-H Club

Ella Wass – Bird Busters 4-H Club

Grand Champion Fiber Arts

Weston Nicholls - Ramsey Riders 4-H Club

Weston Nicholls – Ramsey Riders 4-H Club

Velký šampion 8-12letého výtvarného umění

Další příjemci rezervního šampiona:

Bailey Hawn – Ramsey Riders 4-H Club

Rezervní šampion 15-18letý Horsemanship High Point

Julia Rohr – Ramsey Riders 4-H Club

Rezervní šampion 8-11letého Horsemanship High Point

Ella Wessels – Ramsey Riders 4-H Club

Rezervní šampion 12-14letého Horsemanship High Point

Liam Nelson – Ramsey Riders 4-H Club

Rezervní šampion koza

Samantha Broyles – Royal Rowdies 4-H Club

Reserve Champion Plant Science

Rezervní šampion 8-12letého výtvarného umění

Judah Young-Lawton Learners 4-H Club

Reserve Champion Outdoor Life

Talia Laite – Royal Rowdies 4-H Club

Reserve Champion Sewing

Reserve Champion Jr Project Expo

Landry Exner – Country Kids 4-H Club

Reserve Champion 8-12letá krmiva

Carly Ness – Royal Rowdies 4-H Club

Reserve Champion 13-18-letý Foods

Jocelyn Stinkeoway – Bird Busters 4-H Club

Reserve Champion Photography

Savanna Lebrun – Country Kids 4-H Club

Reserve Champion Glue Solutions

Rezervní šampion 13-18 let ve výtvarném umění

Charly Black – Ramsey Riders 4-H Club

Reserve Champion Woodworking

Rezervní šampion 8-12letého kreslení a malování

Brayden Stinkeoway – Bird Busters 4-H Club

Rezervní šampión Woodarts

Logan Alberts – Four Leaf Friends 4-H Club

Vzdělávací výstava Reserve Champion

Leave a Reply

Your email address will not be published.